Yedi vadi Okulları E-Bülten

Murat Gören "Yedi Vadi Okulları yeni markaları ile büyümeye devam ediyor"

Yedi Vadi Okulları olarak mesleki tecrübelerimiz, nitelikli kadromuz ve evrensel akreditasyonlarımızla gelişimimize hız kesmeden devam ediyoruz. Önceliğini sevgiden alan eğitim anlayışımız ile yüksek bir vizyonun eseri olan sistemimiz, kıymetli velilerimizin teveccühünü alarak bizlere güç ve dinamizm katmaktadır.

Bu güç ve enerji ile Yedi Vadi Okulları olarak geçen ay verdiğimiz müjde ile yepyeni bir eğitim değeri olacak Yedi Vadi Okulları Kids’i bünyesine kattı. Bursa’nın hızla büyüyen yeni gözdesi Balkan Mahallesi’nde faaliyetlerine başlayan yeni markamız Yedi Vadi Okulları Kids, eğitim ve öğretime kattığımız nitelikli farkların ve vizyonun tümünü bünyesinde barındırarak 3-6 yaş grubu öğrencilerimiz için oldukça özel bir anaokulu deneyimi yaşatacağına inanıyoruz.

Siz kıymetli velilerimiz ve sevgili çocuklarımızın bizlere olan inancına derin bir sorumluluk bilinciyle anan biz Yedi Vadi Okulları olarak kalitemizden ödün vermeden gelişmeye ve yeni başarılara ilerlemeye hız kesmeden devam edeceğiz. 

Sevgi ve saygılarımızla…