Yedi vadi Okulları E-Bülten

Öğrencimiz Yunus Emre Kul Okullararası Yüzme Küçükler Müsabakalarında Okulumuzu Temsil Etti

Okulumuz öğrencilerinden 6A sınıfından Yunus Emre KUL, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı okullararası yüzme küçükler il birinciliği müsabakalarında okulumuzu başarıyla temsil etti.

13 Şubat Salı sabah seansında 50 metre kelebek yarışında kulaçlarını güçlü bir şekilde atarak mücadele etti. Akşam seansında ise 200 metre serbest yarışında gösterdiği performansla büyük bir özveriyle yüzdü. 14 Şubat Çarşamba sabah seansında 100 metre serbest kategorisinde başarılı bir performans sergileyen Yunus Emre, akşam seansında ise 50 metre serbest yarışında kendisini gösterdi ve yarışı 2.’likle tamamladı.

Yunus Emre, her yarışta okulumuzu en iyi şekilde temsil etti ve gösterdiği performansla büyük bir övgü aldı. Onun bu başarısı, hem kişisel çabası ve yeteneğiyle hem de okulumuzun destek ve rehberliğiyle elde edildi.

Bu müsabakalardaki başarısıyla Yunus Emre, okulumuzun yüzme takımının önemli bir parçası olduğunu kanıtladı. Onun gibi yetenekli ve azimli öğrencilerle gurur duyuyoruz.

Yunus Emre’yi ve tüm yüzme takımını kutluyor, gelecek yarışmalarda da başarılarının devamını diliyoruz. Okulumuzu başarıyla temsil ettiği için teşekkür ediyoruz.